Оперативно-розшукова діяльність - UAleks
Увійти Зв'язатися з нами
Увійти Зв'язатися з нами
Оперативно-розшукова діяльність

UALEKS представляє великий набір комунікаційного обладнання та технологій передачі інформації з акцентом на захист ваших даних та конфіденційність. Наші цифрові рішення для високоякісної кодованої передачі аудіо/відео сигналу є важливими в умовах міста та на відкритій місцевості.

Завдяки невеликим габаритам, низькому енергоспоживанню та великій гнучкості, наші продукти широко використовуються для здійснення спостереження або контрспостереження та проведення різних видів прихованих розслідувань.

Переваги наших систем відео та аудіо контролю:

  • COFDM модуляція.
  • Шифрована передача даних на відстані.
  • Трансляція даних в режимі реального часу.

Системи контролю та оперативного документування

Ми займаємось розробкою та впровадженням інноваційних технічних рішень і систем передачі оперативної інформації для підготовки і здійснення слідчих дій та проведення оперативно-розшукових заходів щодо попередження, припинення і розкриття злочинів.

Цей особливий вид діяльності, здійснюваний гласно і негласно оперативними підрозділами державних органів, потребує надійного та потужного обладнання, з метою захисту життя, здоров'я, прав і свобод людини і громадянина, власності, забезпечення безпеки суспільства і держави від злочинних посягань.

Соціальна безпека

Наше обладнання широко використовується службами безпеки та правоохоронними органами для ідентифікації, спостереження, моніторингу, відстеження місцеположення або для отримання доступу до мереж або облікових даних користувачів.

Програмне забезпечення та інтелектуальний аналіз даних

Наше передове програмне забезпечення для інтелектуального аналізу даних дозволяє органам безпеки автоматизувати процес збору та аналізу даних, підвищити швидкість реагування на надзвичайні ситуації або дії порушників, а також значно скоротити обсяг рутинної роботи.

Пошукові та рятувальні операції

У разі потенційного і фактичного лиха чи неминучої небезпеки важливо використовувати високоточне та надійне пошукове обладнання для надання допомоги людям.

Наші вдосконалені системи виявлення та локалізації цілі можуть значно полегшити пошук та порятунок зниклих людей, забезпечуючи бездоганну функціональність та потужне програмне забезпечення:

  • відстеження мобільних телефонів,
  • масова розсилка SMS-повідомлень,
  • централізований збір та контроль даних,
  • сканування стільникової мережі.
Solutions

Ми пропонуємо
готові рішення

Телекомунікації

Широкий спектр телекомунікаційного обладнання, сучасні методи обробки і багаточастотної передачі інформації.

Read more

Антитероризм

Різноманітні сучасні технології для боротьби з тероризмом як всередині країни, так і на регіональному та глобальному рівнях.

Read more

Національна безпека

Передові аналітичні рішення для виявлення і запобігання потенційних загроз та підтримки внутрішньої безпеки та стабільності.

Read more

Зв'язатися з нами

Якщо вам потрібна додаткова інформація, звертайтесь до нас. Всі наші клієнти можуть розраховувати на особисту увагу, професійну консультацію та високий рівень наданих послуг.