Антитероризм - UAleks
Увійти Зв'язатися з нами
Увійти Зв'язатися з нами
Антитероризм

В умовах зростаючої загрози тероризму ми постійно вдосконалюємо наші технології для розширення можливостей прогнозування у розвідувальній діяльності.

Протидія тероризму та аналіз поточної обстановки  вимагають інноваційних технологій і передових програмних рішень для прогнозування майбутніх подій і обробки величезної кількості даних, що заощаджує дорогоцінний час, коли це важливо.

Оперативно-розшукове прогнозування

Ми пропонуємо цілий спектр аналітичних рішень, адаптованих до потреб інформаційно-аналітичної розвідки для прогнозування майбутніх подій та підготовки до найнесподіваніших сценаріїв. Наше новітнє програмне забезпечення забезпечує збір та аналіз даних, надаючи звіти та статистику в реальному часі.

Ситуаційна поінформованість

Наші комплексні системи спостереження, розроблені для ситуаційної розвідки, забезпечують ефективний спосіб обробки інформації. Це включає огляд наявного матеріалу та збір нових даних, забезпечуючи потужну базу для прийняття рішень та вжиття профілактичних заходів.

Solutions

Ми пропонуємо
готові рішення

Телекомунікації

Широкий спектр телекомунікаційного обладнання, сучасні методи обробки і багаточастотної передачі інформації.

Read more

Національна безпека

Передові аналітичні рішення для виявлення і запобігання потенційних загроз та підтримки внутрішньої безпеки та стабільності.

Read more

Оперативно-розшукова діяльність

Індивідуальні рішення для оперативно-розшукової діяльності, що дозволяють автоматизувати процеси аналізу і виконувати місії швидше та ефективніше.

Read more

Зв'язатися з нами

Якщо вам потрібна додаткова інформація, звертайтесь до нас. Всі наші клієнти можуть розраховувати на особисту увагу, професійну консультацію та високий рівень наданих послуг.