Про нас - UAleks
Увійти Зв'язатися з нами
Увійти Зв'язатися з нами
Про нас

ОРИГІНАЛЬНИЙ ВИРОБНИК ОБЛАДНАННЯ

Фірма обладнана виробничими потужностями і технологічними ділянками для забезпечення одиничного та дрібносерійного виробництва. 

До складу виробничого відділу входять підрозділи для установки SMT-компонентів, механічний підрозділ з парком високотехнологічних сучасних верстатів по обробці та гравіюванню корпусних деталей, а також складальний цех з командою монтажників РЕА, які відповідають за складання вузлів і модулів, а також усього обладнання в цілому. 

Наш лабораторно-конструкторський корпус представлений висококваліфікованими інженерами з величезним досвідом розробки в галузі цифрових бездротових технологій, IT інженерами та спеціалістами проектно-конструкторського відділу.

Місія

Створювати інноваційні рішення, що забезпечують переваги та перемоги тим, хто бореться зі злочинністю та підтримує безпечні умови життя людини та суспільства в цілому - це наша місія. 

Досвід - наша головна конкурентна перевага. Ми впевнені, що успіх є результатом проривних інновацій, наполегливості та бездоганного виконання.

Велика стратегія сама по собі не виграє гру; перемога залежить від співпраці однодумців та організаційної підтримки, що забезпечує високу продуктивність для виживання у жорсткому конкурентному середовищі.

Бачення

Керуючись нашою місією, ми вважаємо, що лише надійна оборона та потужні збройні сили захищають мир у країні.

Наша команда має цілісне розуміння проблем безпеки і правопорядку та необхідності вдосконалення засобів ОРД, створюючи надійну високопродуктивну технологію спостереження та пропонуючи профілактичну та слідчу аналітику.

Постійний досвід науково-дослідних робіт у поєднанні з широким розумінням глобальних проблем безпеки дає нам впевненість у виконанні нашої місії та допомагає нам обслуговувати клієнтів та організації, які роблять наше життя безпечнішим.

Цінності

Орієнтуючись на інновації та відгуки клієнтів, ми покладаємось на головні наші цінності, які впливають на діяльність компанії та характеризують наші взаємини з замовниками та партнерами.

Ми робимо акцент на високій якості та ефективності нашого обладнання. Це наша основна відповідальність перед кінцевим користувачем. Швидка та ефективна технічна підтримка та якісне сервісне обслуговування - головні інструменти нашої діяльності. Адже ми прагнемо створити та підтримувати оптимальні умови для задоволення всіх потреб клієнтів. Взаємовигідна стратегія та прагнення створити довгострокове партнерство - основа діяльності компанії. 

Наша Команда

Наша команда складається з кваліфікованих інженерів та технічних спеціалістів з великим досвідом розробки систем цифрового спостереження, бездротового зв’язку та радіо пеленгування.

Засновник компанії.

Перший патент отримав, навчаючись на факультеті електрообладнання суден.

З 1989 року займається інноваційною діяльністю, інженерною реалізацією науково-дослідних та конструкторських розробок в оборонній галузі. Протягом перших трьох років своєї практики став автором 27 патентів.

Має 30-річнй досвід управління, відповідальний за формування стратегії компанії та реалізацію її місії.

Олександр Грінченко

Генеральний директор

Засновник компанії.

Займається організацією фінансової діяльності підприємства, розробкою стратегій в області фінансів та забезпеченням безперервного зростання добробуту компанії. Організовує процеси технічного та господарського забезпечення життєдіяльності офісу.

Вища технічна освіта.

Світлана Грінченко

Фінансовий директор

Спеціаліст з програмованої електроніки, електротехніки і телекомунікацій, має вищу технічну освіту.

Працює в компанії з 1999 року; в 2004 обійняв посаду провідного інженера, а в 2007 став керівником лабораторії радіоелектроніки.

Контролює питання технологізації, займається розробкою інноваційних пропозицій стосовно зміни технічних та економічних характеристик продукції з метою її вдосконалення.

Юрій Оверченко

Технічний директор

Магістр економіки.

З 2009 року залучена до адміністративного, виробничого та торгового бізнес-процесів компанії.
Ідеолог маркетингової політики та бренду UALEKS.

Спеціаліст у проведенні міжнародних переговорів та управлінні договірною діяльністю.

Магістр нейролінгвістичного програмування.

Тетяна Осадча

Комерційний директор

З 2002 року займається дослідженням актуальних проблем і перспектив розвитку в галузі інформаційних систем та технологій виробництва. Вища технічна освіта.

Пройшов шлях від монтажника радіоелектронного обладнання до головного інженера, а в 2007 році обійняв посаду директора з виробництва.

Сергій Ринейський

Директор з виробництва

Спеціаліст з ліцензійних й дозвільних процесів, застосування нормативних вимог, роботи з персоналом, системи управління якості, правових питань.

Працює в компанії з 1995 року, з 2007 року – в адміністрації. 

Вища технічна освіта. 

Пройшла становлення разом з компанією в різних її сферах діяльності. 

Алла Єрмоловська

Заступник директора по режиму та загальним питанням

Зв'язатися з нами

Якщо вам потрібна додаткова інформація, звертайтесь до нас. Всі наші клієнти можуть розраховувати на особисту увагу, професійну консультацію та високий рівень наданих послуг.