Про нас - UAleks
Увійти Зв'язатися з нами
Увійти Зв'язатися з нами
Про нас

ОРИГІНАЛЬНИЙ ВИРОБНИК ОБЛАДНАННЯ

Фірма обладнана виробничими потужностями і технологічними ділянками для забезпечення одиничного та дрібносерійного виробництва. 

До складу виробничого відділу входять підрозділи для установки SMT-компонентів, механічний підрозділ з парком високотехнологічних сучасних верстатів по обробці та гравіюванню корпусних деталей, а також складальний цех з командою монтажників РЕА, які відповідають за складання вузлів і модулів, а також усього обладнання в цілому. 

Наш лабораторно-конструкторський корпус представлений висококваліфікованими інженерами з величезним досвідом розробки в галузі цифрових бездротових технологій, IT інженерами та спеціалістами проектно-конструкторського відділу.

Місія

Створювати інноваційні рішення, що забезпечують переваги та перемоги тим, хто бореться зі злочинністю та підтримує безпечні умови життя людини та суспільства в цілому - це наша місія. 

Досвід - наша головна конкурентна перевага. Ми впевнені, що успіх є результатом проривних інновацій, наполегливості та бездоганного виконання.

Велика стратегія сама по собі не виграє гру; перемога залежить від співпраці однодумців та організаційної підтримки, що забезпечує високу продуктивність для виживання у жорсткому конкурентному середовищі.

Бачення

Керуючись нашою місією, ми вважаємо, що лише надійна оборона та потужні збройні сили захищають мир у країні.

Наша команда має цілісне розуміння проблем безпеки і правопорядку та необхідності вдосконалення засобів ОРД, створюючи надійну високопродуктивну технологію спостереження та пропонуючи профілактичну та слідчу аналітику.

Постійний досвід науково-дослідних робіт у поєднанні з широким розумінням глобальних проблем безпеки дає нам впевненість у виконанні нашої місії та допомагає нам обслуговувати клієнтів та організації, які роблять наше життя безпечнішим.

Цінності

Орієнтуючись на інновації та відгуки клієнтів, ми покладаємось на головні наші цінності, які впливають на діяльність компанії та характеризують наші взаємини з замовниками та партнерами.

Ми робимо акцент на високій якості та ефективності нашого обладнання. Це наша основна відповідальність перед кінцевим користувачем. Швидка та ефективна технічна підтримка та якісне сервісне обслуговування - головні інструменти нашої діяльності. Адже ми прагнемо створити та підтримувати оптимальні умови для задоволення всіх потреб клієнтів. Взаємовигідна стратегія та прагнення створити довгострокове партнерство - основа діяльності компанії. 

Зв'язатися з нами

Якщо вам потрібна додаткова інформація, звертайтесь до нас. Всі наші клієнти можуть розраховувати на особисту увагу, професійну консультацію та високий рівень наданих послуг.