Заснована 25 років тому, науково-виробнича фірма «ЮАлекс Дизайн Лтд» є лідером в розробці і впровадженні інноваційних технологій в області радіоелектроніки, які знаходять широке застосування в вимірювальній техніці, радіозв'язку, радіолокації, спеціальних технічних засобах.

Наша ідеологія

Основними правилами роботи компанії є створення і підтримка оптимальних умов для своїх клієнтів та бізнесу. Взаємозв'язок світу технологій і людини призводить до спрощення експлуатації бездротових систем зв'язку. Наше завдання зробити цей шлях безпечним і захищеним для наших клієнтів.

Турбота про кінцевого споживача для нас знаходить відображення у високій якості використовуваних компонентів і функціональних особливостей виробленого обладнання.

Створення готового рішення для клієнта є нашою кінцевою метою.


Оригінальний
виробник
обладнання

Фірма обладнана виробничими потужностями і технологічними ділянками для забезпечення одиничного та дрібносерійного виробництва. До складу виробничого відділу входять підрозділи для установки SMT-компонентів, механічний підрозділ з парком високотехнологічних сучасних верстатів по обробці та гравіюванню корпусних деталей, складальний цех з командою монтажників РЕА, які відповідають за складання вузлів і модулів, а також усього обладнання в цілому.

Організація роботи всіх виробничих відділів забезпечує безперебійну роботу підприємства в найстисліші терміни.

Equipment
Lab

Лабораторно-конструкторський
корпус

Проектні команди фірми по розробці нових інформаційних моделей радіоелектроніки, формуються з фахівців в області інженерії та програмування.
Наші експерти працюють над удосконаленням існуючих технологій, перетворюють концептуальні особливості їх використання в свої новітні розробки, які не знаходять аналогів на світовому ринку.

Супровід та налаштування

технічна підтримка

Відділ налагодження і гарантійного обслуговування виконує перевірку випущеної техніки в умовах підприємства, а також здійснює підтримку клієнтів і допомагає навчитися використовувати всі можливості устаткування.

При виникненні будь-яких неполадок, причини їх усуваються в короткі терміни, обумовлені з клієнтом.

Телефонуючи або звертаючись в наш гарантійний відділ, ви відчуєте себе в руках професіоналів.

Пропонуємо Вам приєднатися
до нашої команди, і пам'ятайте:
Сьогодні мета -
завтра відправна точка.
Ласкаво просимо
на наш борт!